Proč zvolit značku GUMOTEX

V tomto oboru máme jedinečné know-how a technologie.

Naše nafukovací čluny GUMOTEX zná téměř každý, jsou totiž v České Republice vyráběny již téměř 70 let a za tu dobu si vybudovaly pověst velmi kvalitních lodí s dlouhou životností, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí.

Čluny nejsou vyráběny z PVC. Základním stavebním kamenem je přírodní materiál kaučuk.

Čluny jsou vyráběny ručně a každá loď je pečlivě kontrolována – testování kvality je 100%. Systém jakosti firmy GUMOTEX, a.s. je v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009!

Sami si vyrábíme materiály, z nichž jsou lodě vyráběny. Máme tedy kontrolu nad celým procesem výroby lodí. Dbáme na vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost materiálů!

Zaručujeme vám kvalitu našich lodí a nabízíme záruční i pozáruční servis.

Poradíme Vám i s výběrem lodi tak, aby co nejlépe odpovídala Vašim požadavkům.

NEBOJTE SE POŘÁDNĚ ROZMÁCHNOUT, MÍSTA JE DOST. Naše čluny navrhujeme tak, aby v nich měl každý pohodlí a dostatek místa kolem sebe. Kromě toho, že vás nikdo nebude kopat do zad, získáte i potřebný manipulační prostor pro pádlování.

ZTROSKOTÁNÍ VYLOUČENO. Čluny jsou vyrobené z vysoce odolného materiálu. Každý z nich obsahuje minimálně 3 vzduchové komory. Pokud dojde k nehodě, při níž se jedna ze vzduchových komor vypustí, zbývající dvě vás udrží v bezpečí nad hladinou.

SBALENÝ ČLUN LEHCE PŘENESETE, VEJDE SE DO KUFRU AUTA I POD POSTEL. Většinu člunů dodáváme ve voděodolném batohu, který stačí jen vzít na záda a vyrazit za dobrodružstvím. Ve srovnání s PVC se dají gumotextilní čluny sbalit do menších rozměrů, což oceníte při jejich skladování.

ČLUNY VYRÁBÍME Z KAUČUKU – JE EKOLOGICKÝ A SNADNO SE OPRAVUJE. Jeden ze základních výrobních materiálů člunu se nachází mezi kůrou a dřevem kaučukovníku brazilského. Čluny jsou díky skvělým vlastnostem přírodních a syntetických kaučukových směsí, jež sami vyvíjíme, velmi odolné. V případě protržení je zvládnete s naší lepicí sadou, kterou dodáváme ke všem člunům, snadno opravit.

VÍME, CO DĚLÁME, MÁME ZA SEBOU TÉMĚŘ 70 LET PRAXE. Dlouholeté zkušenosti a znalosti, které jsme za tu dobu posbírali, nám pomáhají vyrábět komfortní, stabilní a snadno sbalitelné čluny. Vlastní vývoj nám dovoluje experimentovat s materiály a hledat nové cesty, jak užitné vlastnosti člunů dál posouvat.

KRYJEME VÁM ZÁDA. Po celou dobu vás budeme jistit záručním a pozáručním servisem. Zajistíme náhradní díly i na modely, které už nejsou v nabídce. Čluny perfektně známe do poslední nitky – jejich výrobu zajišťujeme už od vývoje materiálu. Vše probíhá pod jednou střechou a s velkým podílem ruční výroby.

Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného …

Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo …

Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému …

Nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovním vzhledem …

Dvojčinná/jednočinná ruční pumpa GTX s manometrem …

Novinka z naší řady kajakových pádel. Dvoudílné pádlo …

Vodácká vesta určená pro turisty, školy, oddíly, vodácké půjčovny …

Helma ochrání hlavu při vodáckém sportu. Je velice …