Úvodní stránka>Novinky>Povede se Špuntům sjet vodu na člunech GUMOTEX?

Povede se Špuntům sjet vodu na člunech GUMOTEX?

V dubnu připluje do kin nová rodinná komedie Špunti na vodě. V hlavních rolích vedle člunů GUMOTEX zazáří Jiří Langmajer, Pavel Liška, Taťána Vilhelmová a Anna Polívková.

Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. A tak desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků (oficiální text distributora).

První klapka padla 15. června 2016 na Stvořidlech, dále se natáčelo na několika místech v okolí řeky Sázavy, včetně Masarykova tábora YMCA v Soběšíně. Práci filmařům ztěžovaly silné letní bouřky, s nepřízní počasí se nakonec popasovali na výbornou. Ve filmu uvidíte GUMOTEX nafukovací čluny PÁLAVA, BARAKA a ONTARIO.

„Film produkuje stejné studio jako Rafťáky, tudíž jsme byli osloveni, zda nechceme být partnerem i tohoto filmu. Pro nás to byl logický krok: český film, české čluny, český brand, navíc velmi oblíbený mezi vodáky. Film nám byl na začátku představen jako S tebou mě baví svět na vodě, a tato myšlenka se nám moc líbila. Zároveň nás oslovilo relativně silné herecké obsazení, což určitým způsobem může zaručit úspěch filmu,“ říká Lucie Kadlecová, marketing manažer divize Pryže a plasty společnosti GUMOTEX, a.s.

Ve vašich kinech již brzy.

Zdroj: oficiální text distributora (zkráceno), kultura.eurozpravy.cz

Sdílej tento příspěvek na Facebooku!

Sdílet na Facebooku

Další články

Název

Přejít nahoru