Úvodní stránka>Novinky>LIPNO SPORT fest 2023

LIPNO SPORT fest 2023

Ve dnech 11.-20.8.2023 jsme se podruhé zúčastnili Lipno Sport Festivalu v areálu Marina Lipno, kde jsme letošním rekordním 50 tisícům sportovním nadšencům prezentovali naše nafukovací čluny.

Na cca 1000 m2 Zábavního parku GUMOTEX návštěvníci zkoušeli kajaky, kánoe i rafty z naší flotily, účastnili se závodů na kajaku Solar v jízdě na čas, rodiny s dětmi si užívaly spoustu radosti a nadšení v dalších sportovních a oddychových aktivitách, které jsme pro ně připravili.

První neděle festivalového programu patřila oficiálním závodům na našich člunech proti českým olympijským medailistům – Amálii Hilgertové, Vítkovi Přindišovi a Lukášovi Rohanovi. Závodilo se na našich Solarech a vyzkoušet si naše čluny a zasoutěžit si neodolali ani další slavní sportovci, např. paní Kateřina Neumannová s dcerou Lucií, nebo Dominik Hašek.

Využili jsme této příležitosti i k vyzkoušení něčeho nového – prodej člunů přímo na místě a slevovou akcí na eshopu k příležitosti této události. Podařilo se nám tím prodat během 10 dnů 30 člunů. Vytvořili jsme odpočinkovou zónu, kde jsme testovali prototypy našich nových nafukovacích lehátek, které sklízely uznání a obdiv, kam jsme obyčejné lehátko z minulosti dokázali posunout.

 

 

 

Sdílej tento příspěvek na Facebooku!

Sdílet na Facebooku

Další články

Název

Přejít nahoru