Úvodní stránka>Novinky>Špunti na vodě s Gumotexem

Špunti na vodě s Gumotexem

Jednu z hlavních rolí v rodinné komedii režiséra Jiřího Chlumského Špunti na vodě, která bude mít premiéru 13. dubna, ztvárňuje oblíbený herec Jiří Langmajer. Jeho lehce nepraktický právník Igor neumí řídit auto a sportování mu není příliš blízké.

Jeho manželka v podání Tatiany Vilhelmové se mu trochu právem bojí svěřit jejich dvě dcery (Nelly Řehořová a Karolína Kočí), protože ví, že s Igorem občas opravdu dojde i na dost dramatické situace. Ve skutečnosti má Jiří Langmajer ke sportu (a zvlášť k těm vodním)  vztah velmi pozitivní – o vánočních svátcích jsme ho mohli vidět již poněkolikáté plavat ve Vltavě s otužilci, sprchuje se pouze studenou vodou a ve volném čase se jezdí potápět.

„Na kanoi musíte umět zabrat pádlem, ale když je někde velký proud, nedá moc práce zahrát i dramatické situace,“ popisuje své zkušenosti s vodáctvím Jiří Langmajer. „Při natáčení byla velmi uvolněná atmosféra, a to hlavně díky panu režisérovi. Ale vzhledem k tomu, že moje vlastní děti už jsou dospělé, někdy mě celá ta dětská pískající, kvičící a křičící parta trochu zmáhala,“ doplňuje herec, jak probíhalo natáčení loni v létě, v příběhu totiž vystupuje celkem sedm různě starých ratolestí.

Jaké nástrahy na neohrabaného otce na letní výpravě čekají a zda se mu podaří dcery ve zdraví dopravit na zlatou svatbu svých rodičů, se dozvíte již brzy v kině.

O filmu:

Film vznikl v koprodukci společností FRESH LOBSTER a Fénix Film. Rozverná rodinná komedie o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory, bude mít premiéru 13. dubna 2017. Do kánoí a raftu neohroženě usedli Jiří Langmajer, Hynek Čermák a Pavel Liška za nadšené podpory dětských herců. Jejich partnerky si zahrály Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková a Jana Kvantiková.  Coby babička Lada a děda Václav, kvůli jejichž zlaté svatbě to vlastně všechno začalo, se představí Dana Syslová a Arnošt Goldflam. Natáčelo se během loňského léta převážně v exteriérech v Českém Šternberku, Soběšíně, Kácově, Vlašimi a Praze.

Teaser k filmu můžete zkouknout tady.

Zdroj: oficiální tisková zpráva www.2media.cz, 30. 1. 2017

Sdílej tento příspěvek na Facebooku!

Sdílet na Facebooku

Další články

Název

Přejít nahoru