Úvodní stránka>Uncategorized @cs>Jako na vodáckém táboře s Nelly

Jako na vodáckém táboře s Nelly

Šestnáctiletá herečka a zpěvačka Nelly Řehořová zazářila i v rodinné komedii Špunti na vodě. Natáčení, během nějž se o ni starali filmoví tátové Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák, přirovnává k vodáckému táboru. Čluny GUMOTEX si ve filmu zahrály jednu z hlavních rolí.

 

Jak se ti spolupracovalo s režisérem Jiřím Chlumským a s dospělými herci? Naučila ses něco, co třeba využiješ při dalším filmování?

Na tohle natáčení vzpomínám moc ráda, protože to bylo opravdu hodně zábavné, přirovnala bych to třeba k vodáckému táboru. Celé léto u vody a na vodě, co víc si přát. Myslím ale, že to pan režisér s námi dětmi měl kolikrát dost těžké a musel mít velkou trpělivost, protože udržet na place tolik dětí, aby se soustředily a dělaly to, co mají, nebylo jednoduché.

Poprvé jsem zažila noční natáčení, na to často vzpomínám, protože nebylo zrovna ideálně teplo. Točilo se v lese, na sobě jsme museli mít promočené věci, takže nejenže kolem 3 hodiny ranní už jsme všichni usínali a padali únavou, ale ještě nám byla šílená zima, takže jsem se naučila při natáčení trpělivosti, která je u natáčení všech filmů pro herce důležitá. Naštěstí všichni dospěláci tátové nám strašně moc ve všem pomáhali, jsou to opravdoví profesionálové a kamarádi. V roli tatínků se objeví Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák. Ale i ostatní, prostě celý štáb byl taky fajn a my si užívali spoustu legrace.

Jaká je tvoje oblíbená rodinná komedie?

Tady nemusím dlouho přemýšlet, z českých to je S tebou mě baví svět. V něčem si Špunti budou podobné, třeba v tom, že si tatínkové vezmou na starost své děti. Tady jen s tím rozdílem, že je to v létě a sjíždí se voda.

Co nejraději děláš v létě? Jezdíš na kole, na vodu, na hory nebo k moři?

To je přesně to, co mám v létě ráda. Všechno tohle najednou, ale jestli mám říct jen jedno, co mám nejraději, tak asi právě tu vodu. Od malinka s rodiči totiž na vodu jezdím. Jen teď poslední dobou na některých řekách je docela rušno a plno lidí a to se ztrácí ta pravá vodácká atmosféra. Na kole také často jezdím a hory a moře mám taky moc ráda, i když hory asi víc v zimě a v létě moře.

Jak si rozuměla vaše dětská parta? Scházíte se spolu ještě po natáčení?

My jsme byli opravdu správná parta a moc jsme si rozuměli a natáčení celkově užívali. O pauzách jsme točili různá videa, selfie, dokonce dvě videa mám na Youtube na svém kanále. Lidi mi říkají, že je z toho vidět, jak moc jsme si to užívali a že si to tam dospěláci s námi asi museli užít. Jen škoda, že už jsme neměli po natáčení čas se vidět. Každý bydlíme jinde, máme své aktivity, moc času není, tak si s někým aspoň píšu a těším se, že se všichni uvidíme na premiéře v dubnu.

Děkujeme za rozhovor.

Zdroj: oficiální rozhovor pro Bioscop

Sdílej tento příspěvek na Facebooku!

Sdílet na Facebooku

Další články

Název

Přejít nahoru