Úvodní stránka>Uncategorized @cs>GUMOTEX novinky na míru

GUMOTEX novinky na míru

Nafukovací čluny GUMOTEX letos slaví 60 let od historicky první výroby svého člunu a značka GUMOTEX Boats&Outdoor svým fanouškům naděluje pořádnou dávku novinek – ať už jsi začínající kajakář nebo ostřílený mořský vlk, přijdeš si na své. Objev svou vodáckou identitu a vyber si tu správnou novinku:

Jsi vodák kliďas?

Pak je nafukovací člun ONTARIO 450 S pro tebe to pravé. Člun je delší než současné ONTARIO, ale hlavně obsahuje samovylévací dno, takže jej můžeš využít nejenom na putování po klidných českých řekách, ale také na divokou vodu nižších stupňů obtížnosti. Voda sama vyteče otvory v zádi.

Jsi začínající kajakář nebo jen rád pokoušíš nové výzvy?

Na vodě teprve začínáš a ještě si nejsi jistý v kramflecích? Inovované SAFARI 330, které je prostornější a stabilnější, je ideální právě pro začínající kajakáře pro získání zkušeností na tekoucí vodě. Nicméně i otrlý vodák zkoušející nové výzvy a neprozkoumané toky z něj bude nadšený. Člun váží pouhých 12 kg.

Jste parta šílenců?

PULSAR 560 je dosud největší vyrobený člun z produkce GUMOTEX – měří 5,6 metru a váží 75 kg. Uveze však všech tvých dvanáct kámošů a uznej, že v takové partě už je na divoké vodě pořádná zábava.

Jsi mořský vlk?

Na své si přijdou i vyznavači delších výletů po jezerech a mořích. Pro seakajaky FRAMURA a SEAWAVE vyvinul GUMOTEX kormidla, které vám zpříjemní a usnadní plavbu. Držet směr plavby se ti od nynějška podaří i v obtížnějších povětrnostních podmínkách.

Jsi rybář?

Značka GUMOTEX Boats&Outdoor myslí i na rybáře a speciálně pro ně vyvinula dva nové čluny. Rybářský kajak HALIBUT je lehký, skladný, snadno přenosný a zážitek z lovení přímo na vodě si prostě musíš zkusit. ALFONSO je větší člun pro jednoho až tři rybáře. Je možno se na něm pohybovat za pomoci vesel nebo připojit na záď motor až o síle pěti koní. Pohodlí na vodě v nafukovacích sedačkách si zamiluješ.

Pokud se ti stále nepodařilo objevit svou vodáckou identitu, navštiv naše webové stránky a omrkni všechny čluny GUMOTEX.

Sdílej tento příspěvek na Facebooku!

Sdílet na Facebooku

Další články

Název

Přejít nahoru