• Není skladem

  PULSAR 420

  124 207 
  Rafty PULSAR jsou využívány provozovateli raftingu, sportovními centry, vodáckými kluby i pro závodní činnost. Rychlý a tuhý trup v kombinaci s osvědčeným řešením uchycení dna mezi bočními válci zajišťuje mimořádnou stabilitu a extrémně rychlé vytékání vody z raftu v případě zalití v peřejích. Rafty PULSAR byly již několikrát vybrány jako oficiální závodní lodě pro evropská mistrovství (naposledy Evropské mistrovství v raftingu 2010, Itálie) ale i pro Mistrovství světa 2003 konané v České Republice na řece Vltavě.
 • RUSH 2

  53 500 
  RUSH je prvním modelem z nové řady hybridních kajaků Gumotex s dropstitch dnem a nafukovacím kýlem integrovaným do dropstitch panelu. Všestranný kajak inovativního designu dále rozšiřující možnosti technologie drop-stitch (hydrodynamicky tvarovaná příď, kýl). RUSH je vhodný pro rekreaci, toulky na lodi, klidnou hladinu jezer, plavbu po mořském pobřeží i sjíždění řek stupně WW2. Je také (je-li vybaven odnímatelnou palubou) vhodný pro otevřené moře, s vlnami generovanými silou větru 3 až 6 Beauforta (samozřejmě v závislosti na zkušenostech a dovednostech posádky). Hlavními výhodami jsou univerzálnost, rychlost a stabilita.
 • Sleva!

  RUSH 2 – II. jakost

  45 475 
  RUSH je prvním modelem z nové řady hybridních kajaků Gumotex s dropstitch dnem a nafukovacím kýlem integrovaným do dropstitch panelu. Všestranný kajak inovativního designu dále rozšiřující možnosti technologie drop-stitch (hydrodynamicky tvarovaná příď, kýl). RUSH je vhodný pro rekreaci, toulky na lodi, klidnou hladinu jezer, plavbu po mořském pobřeží i sjíždění řek stupně WW2. Je také (je-li vybaven odnímatelnou palubou) vhodný pro otevřené moře, s vlnami generovanými silou větru 3 až 6 Beauforta (samozřejmě v závislosti na zkušenostech a dovednostech posádky). Hlavními výhodami jsou univerzálnost, rychlost a stabilita. *Kajak RUSH 2 lze díky variabilnímu umístění sedaček použít jak v jednomístné tak dvoumístné verzi. Slevu 15% na II. jakost nelze kombinovat s dalšími slevami. Vady II. jakosti jsou pouze vizuálního charakteru (oděrky, záplata, větší množství lepidla, otisk razítka apod.) a nemají vliv na jízdní vlastnosti a životnost člunu.
 • ČLUN RUSH 2   53 500kč + 1x pumpa 2/4 + 2x pádlo 379S.2 ) Ušetřete s výhodným setem 4 396kč.

  Kvalita bez kompromisů

  Na rekreaci, vodácké toulky, na klidné hladiny jezer, plavbu podél mořského pobřeží i na splouvání řek se vydáte spolu s univerzálním kajakem RUSH 2. Kde k němu ve vánoční akci získáte také dvě teleskopická pádla a ruční pumpu.

  Univerzální kajak inovativní konstrukce dále rozvíjející možnosti technologie dropstitch (hydrodynamicky tvarovaná příď, vytvoření kýlu).  

Název

Přejít nahoru